Uşak

Havalimanı

T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü
English

Haberler

A
A
A
DHMİ UŞAK HAVALİMANI MÜDÜRLÜĞÜ HAVALİMANI ÇALIŞANLARINI İFTARDA BULUŞTURDU..(17/06/2016 - 30/04/2017)

Uşak Havalimanı Müdürlüğü geleneksel olarak düzenlediği iftar programını, 16 Haziran 2016 tarihinde Uşak Ramada Hotelde gerçekleştirdi. DHMİ Uşak Havalimanı Müdürlüğü Havalimanı Müdür Vekili Muzaffer AYKAÇ’ın ev sahipliğinde gerçekleşen iftara Havalimanı Emniyet Şube Müdürü Fırat AKYOL, Uşak Meteoroloji Müdürü Musa IŞIKLI ve THY Opet Havacılık Yakıtla A.Ş. Yetkilisi Mikail YILMAZ katıldı.

Havalimanında görev yapan DMHİ Havalimanı Müdürlüğü, Havalimanı Emniyet Şube Müdürlüğü, Meteoroloji Müdürlüğü ve THY Opet Havacılık Yakıtları A.Ş. Personellerinin katılımıyla 75 kişiyle gerçekleşen iftar programı sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirildi.

 Havalimanında görev yapan kurum ve kuruluşlar arasındaki iş birliği ve dayanışmanın gelişmesi ve çalışanların birlik ve beraberlik ruhu içerisinde hareket ederek kardeşlik duygularının güçlendirilmesi amacıyla düzenlenen iftar programında  Havalimanı  çalışanları Mübarek Ramazan ayında Huzur içinde bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadılar.Tüm haber kayıtları için lütfen tıklayınız...


Okunma: 1292
Geri